WhatsApp
PAYLAŞ
KAYDIR

Hakkımızda

Amacımız, kullanıcıların mimari fikirlere ulaşımını kolaylaştırmak; onları farklı ürün ve malzeme tedarikçileriyle tanıştırmak, ihtiyacı kadar mimari hizmetten faydanlanmalarını sağlamaktır.

Hakkımızda

2016 yılında faaliyetlerimize başlamış genç ve dinamik bir ekibiz. Tasarım ve ergonomi kavramlarını merkezimize koyarak, çalışmalarını insanların ; rahat, konforlu ve ihtiyaçlarına hitap edecek şekilde gerçekleştiren  Tayf Mimarlık; deneyimi ve teknik bilgisiyle birleşen ruhu ile mekanlarda ki değişimi günümüz sitiline uyarlayarak ; kalıcı ve etkileyici alanlar yaratır.

Tayf Mimarlık olarak mimari ve iç mimari alanda; konut, ofis, otel, mağaza, cafe, restaurant tasarımı alanlarında nitelikli projeler üretiyoruz ve bir projenin alternatif tarzlarda oluşturulan tasarımıyla birlikte , kağıda dökülmesinden ,uygulama aşamasında kurduğumuz hayali gerçeğe dönüştürene dek ; yüksek kaliteli ,müşteri odaklı şık ve konforlu mekanlar tasarlıyoruz.

Hedefimiz, müşterilerini #hayalleri ile buluşturmak kurumsal yapısının temelini oluşturmaktadır.

 

Hizmetlerimiz:

İç Mimari Konsept Tasarım ve Danışmanlık Hizmetleri

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda,proje ihtiyaç programı oluşturup,iç mekana genel bir tasarım gerçekleştirmek.Alternatif planlar hazırlamak ,3D görselleştirme ve Animasyon halinde sunumlar hazırlamak.

Mimari Proje Yönetimi ve İnşaai Uygulama Hizmetleri

Tüm ihtiyaç duyduğunuz iş kalemleri için anahtar teslim şeklinde ,mimari ve iç mimari tüm uygulama ve inşaii hizmetleri deneyimli ekiplerimizle beraber sunmak .

01.
0
BİTEN PROJELER
0
DEVAM EDEN PROJELER
0
MUTLU MÜŞTERİ
0
ÖDÜL

EKİBİMİZ

02.

MÜŞTERİ GÖRÜŞLERİ

03.
Copyright © 2022. Her Hakkı Saklıdır. kopyalanması, çoğaltılması ve dağıtılması halinde yasal haklarımız işletilecektir.
ÜSTE ÇIK